Kar-Wai Wong

8,5
1 549 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Kar-Wai Wong

Czy wie ktos, gdzie mogę kupić pakiet 4 filmów na dvd tego reżysera? Chodzi mi o ,,Upadłe anioły'', ,,2046'', ''Chungking Express'' i ,,Spragnionych miłości''.
Jeśli nie ma takiej możliwości, gdzie mogę kupić na dvd ,,Upadłe anioły'' i ,,Spragnionych miłości''?
W sklepach typu empik,merlin,idvd czy dvdmax ich nie ma.

Lilith_33

Ciężko będzie to jeszcze gdzieś kupić. Ja o swój pakiet walczyłem tuż po premierze i już wtedy było ciężko. Szukaj na aukcjach bo choć ten pakiet się tam raczej nie pojawia tak filmy o które pytasz owszem. Pozdrawiam

Lilith_33

ja kupiłem kiedyś raz w media mark 2046 a "in the mod for love" przez empik a pakiet na allegro razem z bergmanem

warner_666

oczywiście zamawiałem przez internet-empik.pl

warner_666

ja mam całą dyskografię filmów mistrza na kompie w bardzo dobrej jakości...więc mogę nagrać na 4 płyty dvd i ci wysłać pocztą tradycyjną jak oczywiście chcesz.ps.tylko "erosa" nie mam bo nigdzie nie mogłem odszukać napisów.

warner_666

Dzięki wielkie za odp; udało mi się je znaleźć na isohunt :)
Pzdr

Lilith_33

Mam dokładnie ten sam problem, poluje już od dłuższego czasu. Nie ma ani na merlinie, ani w empiku http://www.empik.com/wong-kar-wai-4xdvd-box-wong-kar-wai,2761260,film-p. Na allegro może ktoś będzie odsprzedawał używane. Jeśli zauważycie, że gdzieś jest dostępne, proszę napiszcie tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones