Christopher DoyleII

8,4
829 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Christopher Doyle

Zdecydowanie mój ulubiony operator, a do tego ma na koncie filmy z moim ulubionym reżyserem Wong Kar-Wai'em. Mam nadzieję, że jeszcze będą razem współpracować, nie wyobrażam sobie filmów WKW bez Doyle'a jako operatora, mam nadzieję, że Khondji godnie zastąpił Christophera na stanowisku operatowa w Jagodowych nocach. Chungking Express i Upadłe anioły to arcydzieła - po części właśnie dzięki jego niepowtarzalnemu stylowi.

HerrDecadens

Nie da się ukryć, że jest to jeden z najwybitniejszych operatorów. Chyba mój ulubiony obok Janusza Kamińskiego i Emmanuela Lubezkiego.

HerrDecadens

Niezaprzeczalny mistrz przepięknych ujęć- to dzięki niemu filmy wong kan waia charakteryzuje tak niesamowity klimat! Razem z azjatyckim reżyserem tworzą arcydzieła kina.

HerrDecadens

Zgadzam się jest jednym z najlepszych. I nie tylko filmy Wong'a przepięknie wyglądają. Hero czy Ostatnie życie w wszechświecie mają również ten urok doylowskiej kamery ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones